Komunikaty

W niedzielę utrudnienia w ruchu

W niedzielę 15 października w Jastrzębiu-Zdroju, Suszcu i Żorach organizowane są imprezy sportowe. Wystąpią utrudnienia w ruchu.

                           W Jastrzębiu w godz. 7.40-17.00 organizowany jest Samochodowy Rajd Śląska. Trasa prowadzić będzie ulicami Niepodległości (Świerczewskiego), Sportową, Klubową, Bracką, Zamecką, Spółdzielczą, Skotnią, Żytnią, Libowiec, Matejki, Skargi,Grzybową i Kłosową. W związku z tym autobusy linii 122 kursować będą tylko do przystanku „Bzie Szkoła". Z obsługi wyłączone zostaną przystanki: „Bzie Gospodarska", „Bzie Zameckie", „Bzie Żytnia", „Bzie Kłosowa", „Bzie Dolne".

                Samochodowy Rajd Śląska organizowany jest także na terenie Suszca. Tutaj utrudnienia nastąpią w godz. 9.40-19.00 i obejmą ulice: Królowka, Dolna, Powstańców Śl., Na Grabówki, Okrężna, Zgońska, Piaskowa i Brzozowa. Linia 308A kursować będzie od przystanku „Suszec II" ul. Piaskową tylko do przystanku „Suszec Osiedle" w obie strony. Z obsługi wyłączone zostaną przystanki „KWK Krupiński", „Dolna II", „Dolna I", „Suszec Kościół" i „Suszec Św. Jana".

                 W Żorach z kolei 15 października organizowany jest X Żorski Bieg Uliczny. Zawodnicy pojawią się na ulicach w godz. 11.00 - 14.00. Trasa biegu prowadzić będzie  Al. Niepodległości, Górne Przedmieście, ul. Ogrodową, Kościuszki, Rynek, Moniuszki, Męczenników Oświęcimskich, Al. Wojska Polskiego, 3Maja, Kłapczyka, Folwarecką, Miłą i Wodzisławską. To spowoduje utrudnienia w kursowaniu autobusów linii 101 i 307.

Ocena: 5/5 (1)
Liczba wejść: 1184
Czerwionka-Leszczyny
Jastrzębie-Zdrój
Marklowice
Mszana
Pszów
Radlin
Rydułtowy
Suszec
Żory
Pawłowice
Facebook